Coaching rozwija się z każdym dniem. Zainteresowanie stale rośnie zarówno ze strony klientów, jak i same grono osób zainteresowanych prowadzeniem własnej, profesjonalnej działalności coachingowej. Jako pasjonatka coachingu oraz ACTu, jak i pomocy innym, pragnę dzielić się wiedzą na jego temat i pokazywać innym możliwości jakie za sobą niesie. Idealnym wydarzeniem, które sprzyjałoby temu jest darmowa konferencja. Stąd właśnie powstał pomysł na to wydarzenie. Dwa dni przeznaczone na wykłady z przeróżnej tematyki coachingowej.  

Podczas konferencji przedstawiony zostanie coaching w różnych postaciach, ale też zagadnienia z nim związane. Wykładowcami są praktykujący coachowie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.  I jeśli jesteś coachem z doświadczenie, praktykującym, niepraktykującym, bez doświadczenia, szukającym pierwszych klientów, studentem coachingu lub sympatykiem, którego interesuje zagadnienie coachingu, ta konferencja jest właśnie dla Ciebie. 

Zobacz wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/516764356374602/

Zasady konferencji
Konferencja będzie odbywać się na platformie zoom. Z racji zbyt dużej biurokracji i zasad RODO nie prowadzimy zapisów. Maksymalna ilość osób jednorazowo to 100. Także, kto pierwszy ten lepszy. Na konferencję będę wpuszczać z 15 minutowym wyprzedzeniem. Całość będzie nagrywana i udostępniona potem na YouTube. Link do wydarzenia: https://us02web.zoom.us/j/88678010843

Harmonogram

22 maja

9:00-10:30 Celina Brzezieńska – Cele? A może wartości? O elastycznym nawigowaniu w coachingu i w życiu.

10:40-11:40 Aleksandra Gelo

11:50-12:50 Małgorzata Hybińska – Coach wewnątrz organizacji

13:00-14:00 Paulina Siekierska – Pomiędzy słowami – o kreatywnym użyciu różnych przedmiotów w coachingu.

16:00-17:00 Michał Tukan – Co Coach powinien wiedzieć o myśleniu klienta.

17:10-18:10 Beata Rybak – Kryzys przeszkoda czy nowa szansa?

18:20-19:20 Piotr Przybysz – Neuroplastyczność mózgu w procesie coachingowym

23 maja

10:00-11:00 Arleta Tudrujek – Transformująca Obecność w Coachingu

11:10-11:50 Marek Krzyżanowski – Coaching narzędziem wspierającym turkusowy model organizacji

12:00-13:00 Bożena Grabowska – Clean Language w rozmowie z metaforą

15:00-16:30 Joanna Gawrońska – Coaching akceptacji i zaangażowania w pigułce

16:40-17:40 Marzena Wojciechowska – Coaching w edukacji. Czy to możliwe?

17:50-18:50 Katarzyna Bruder – Ku językowej doskonałości, czyli o tym jak coaching neurojęzykowy rozwija językową niezależność

PRELEGENCI

Celina Brzezińska

Cele? A może wartości? O elastycznym nawigowaniu w coachingu i w życiu.

W trakcie spotkania sprawdzimy:
–> Czy osiąganie celów to najlepsza miara ‘sukcesu’?
–> Czy ‘wytrwałość’ zawsze nam służy?
–> Jak wartości wpierają elastyczność?
–> Jak pozostawać na kursie pomimo trudności?

Celina Brzezińska

Akredytowana coachka oraz certyfikowana facylitatorka pracująca w duchu ACT (Coachingu/Terapii Akceptacji i Zaangażowania). Wspiera osoby doświadczające spadku motywacji, przeciążenia czy utknięcia w trudnej sytuacji zawodowej. Prowadzi coaching indywidualny (procesy oraz interwencje), warsztaty oraz treningi umiejętności składających się na elastyczność psychologiczną. Uwielbia się uczyć, czuć się prawdziwie zaangażowana i obecna. Znajdziesz ją tutaj.

wkrótce

wkrótce

Aleksandra Gelo

wkrótce

Coach wewnątrz organizacji

Współczesne organizacje (zarówno te większe jak i mniejsze) osadzone są w dynamicznej i zmiennej rzeczywistości. Twarde cele, wyśrubowane KPI, nowe projekty, zmienne priorytety, zespoły złożone z ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach.
Czy w tej pędzącej machinie jest jeszcze czas i miejsce na coaching?
Czy coach zasilający szeregi zabieganych pracowników znajdzie dla siebie zajęcie?
Podczas tego webinaru przyjrzymy się roli i funkcji coacha wewnętrznego w organizacji:
– czym jest coaching wewnątrz organizacji?
– jakie są rodzaje i formy coachingu w organizacji?
– przed jakimi wyzwaniami staje coach pracujący wewnątrz współczesnej organizacji?
– w jaki sposób coach może wesprzeć pracowników organizacji?
– co daje coaching w organizacji? Zyski i straty – perspektywa pracowników.

Małgorzata Hybińska

Jestem absolwentką poznańskiej uczelni Collegium Da Vinci gdzie ukończyłam studia magisterskie z doradztwa i coachingu ze specjalizacją coaching biznesowy. Należę do International Coach Federation (na poziomie ACC) i pracuję w oparciu o kodeks etyczny tej organizacji. Nieustannie się uczę, doświadczam i praktykuję, po to, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Od kilku lat pracuje jako Coach i Trener wewnętrzny w biznesie. W swojej karierze zawodowej zaczynałam od sprzedaży, później odnalazłam dużo radości (i porażek, które przecież są dobrym nauczycielem) w kierowaniu zespołami, a obecnie prowadzę warsztaty i procesy rozwojowe w jednym z największych polskich brandów w sektorze e-commerce. W swoich działaniach stawiam na rozwój, poszerzanie perspektyw i jeżeli jest taka potrzeba – konfrontację z ukrytymi przekonaniami, które lubią nas sabotować. Chętnie wspieram Liderki i Liderów, ponieważ tematyka leadershipu jest mi bliska również od praktycznej strony. Zajdziesz ją tutaj. albo tutaj

Paulina Siekierska

Pomiędzy słowami – o kreatywnym użyciu różnych przedmiotów w coachingu.

Czasem, gdy klient intelektualnie obrabia temat, „myśląc lewą półkulą” i utknie warto do procesu coachingowego zaprosić prawą półkulę; więcej czucia i doświadczania, kreatywnego poszukiwania innej perspektywy.. Klienci często mówią, że to, co ich powstrzymuje przed podjęciem danego działania to m.in. lęk albo wewnętrzny krytyk. A gdyby tak czasem trochę poeksperymentować i pobawić się różnymi przedmiotami? Myślimy od razu o metaforze i kartach np. Dixit? A co powiecie na rurkę od papieru ręcznikowego, dziecięcą skakankę lub kubek z mazakami, by pomóc klientowi inaczej zobaczyć własną sytuację i możliwości. Fizykalizacja myśli, emocji, wartości i potrzeb to w terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) sposób na nawiązanie nowej relacji z elementami wewnętrznego świata i wyjście z zakrętu. W czasie webinaru podzielę się kilkoma pomysłami zaadoptowanymi z ACT do coachingu i tym samym przybliżę, czym jest defuzja i akceptacja 😉

Paulina Siekierska

Psycholog, coach, trener i promotorka rzetelnej wiedzy psychologicznej. Przez lata
pracowałam, jako nauczyciel i wykładowca psychologii; teraz czerpię garściami z
wiedzy i doświadczenia, wykorzystując ją do wspierania w rozwoju osobistym.
Współpracuję ze szkołami i organizacjami, prowadząc warsztaty z elementami
treningu mindfulness, i elastyczności psychologicznej. Prowadzę prywatną praktykę
coachingową, gdzie towarzyszę w odkrywaniu tego, co naprawdę ważne i szukaniu
dróg, by wyjść z utknięcia i podjąć zaangażowanie działanie w kierunku istotnych
celów. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących coachingu, pomocy
psychologicznej, moje serce natomiast już chyba na zawsze skradła Terapia
Akceptacji i Zaangażowania, w której intensywnie się szkolę.

Można ją znaleźć tutaj.

Michał Tukan

Co Coach powinien wiedzieć o myśleniu klienta.

Poznaj jedne z ciekawszych eksperymentów i odkryć dotyczących myślenia szybkiego i myślenia wolnego. Jak mylne potrafią być oceny dotyczące rzeczywistego stanu klienta i rzeczywistego dobrostanu. Na co powinniśmy uważać w naszej codziennej pracy z klientem.

Michał Tukan

Michał. Od10 lat fascynuje się psychologia i procesami tworczymi. Jestem doradca, przedsiębiorcą i coachem. Spora cześć swojego życia poświęciłem na przebywanie w kręgach artystycznych, w których próbowałem zrozumieć to w jaki sposób ludzie tworzą wszelkiego rodzaju dzieła. W międzyczasie przestudiowałem morze wiedzy psychologicznej i badań w temacie kreatywności. Od najmłodszych lat fascynowało mnie to jak ona powstaje, skąd się bierze i w jaki sposób można ją uwalniać. W międzyczasie miałem okazję napisać dość obszerna pracę i przeprowadzić badania porównawcze 2 dużych grup ludzi. Badałem wówczas predyspozycje tworcze obalając stereotypy dotyczące wieku oraz płci w tym właśnie kontekście.
W 2017 roku ukończyłem studia magisterskie w zakresie doradztwa i coachingu i od tego czasu zawodowo zajmuje się inspirowaniem ludzi i podsycaniem ich wewnętrznego twórcy i artysty oraz motywowaniem do wdrażania ich własnych pomysłów w życie.
W międzyczasie miałem przyjemność stworzenia kilku dobrze funkcjonujących produktów rozrywkowo biznesowych, zajmowałem się organizacją szkoleń i eventow.
Hobbystycznie (piękne słowo, prawda? :)) pasjonuje się fantastyka i udzielam się jako lektor bajek edukacyjnych dla dzieci.
Nie ma nic tak smutnego jak to, ile radości z życia odbiera nam brak wiary we własną zdolność tworzenia.
Smutne fakty istnieją jednak po to żeby nas motywować do zmiany, która i tak jest nieunikniona:) Znajdzie go tutaj.

Beata Rybak

KRYZYS PRZESZKODA CZY NOWA SZANSA?

– czy jest coaching kryzysowy?
– jakie są rodzaje kryzysów i jak je rozpoznać?
– jakie mogą być źródła powstawania kryzysów?
– jak wygląda podstawowy schemat pracy z osobą w kryzysie?
– dlaczego dobrze przepracowany kryzys emocjonalny ma w sobie potencjał do rozwoju?

Beata Rybak

Cześć, nazywam się Beata Rybak. Z ogromnej pasji i zawodu jestem certyfikowanym coachem kryzysowym i coachem kryzysowym w biznesie akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego. Na co dzień wspieram moje klientki/ klientów w dobrym przepracowaniu kryzysów emocjonalnych, które są zazwyczaj następstwem doświadczania długotrwałego stresu lub/i nagłych, nieoczekiwanych oraz trudnych emocjonalnie zdarzeń, wyzwań czy przeszkód, jakie pojawiają się na ich życiowej drodze.  Ponadto jako coach prorozwojowym i certyfikowany trener rozwoju osobowości persolog® pomagam im odkryć i zbudować ich wewnętrzną siłę poprzez pracę nad poczuciem własnej wartości, samooceną, samoakceptacją, pewnością siebie, przekonaniami, nawykami oraz motywacją do podejmowania odważnych i konkretnych działań! Co więcej, przekazuję moim klientkom/ klientom praktyczną wiedzę na temat radzenia sobie ze strachem, stresem, różnego rodzaju lękami i obawami, dzięki czemu potrafią one/oni odpowiednio reagować – co za tym idzie skutecznie blokować ich negatywny wpływ na rozwój swojego potencjału osobistego i zawodowego. Ponadto jestem autorką e-booków, tip e-booków, kursów online oraz autorskich warsztatów „Bez zmian nie byłoby Motyli”. Można ją znaleźć tutaj.
Piotr Przybysz

Neuroplastyczność mózgu w procesie coachingowym

Człowiek zanim stał się istotą racjonalną, był istotą emocjonalną. Naukowcy odkrywają, że obwody mózgowe dla emocji są tak samo namacalne jak obwody dla zmysłów, a współczesne techniki obrazowania mogą już to rejestrować. Z wielu badań wynika również, iż umiejętność zapamiętywania czegoś jest w dużej mierze zależna od kontekstu emocjonalnego. Duża część z nas pamięta, gdzie była i co robiła, kiedy „wydarzyło się” 11 września 2001 roku. Mało jednak kto pamięta, co się stało 7 dnia tego samego miesiąca i roku. Interakcje z innymi ludźmi i w określonych warunkach, są ważnym czynnikiem wywołującym reakcje emocjonalne. Ponadto możemy zobaczyć, jak te interakcje utrzymują umysł w stanie wyostrzonym, lub gdy ich nieobecność spada, gdy się starzejemy i nasze kręgi społeczne mają tendencję do kurczenia się, co negatywnie wpływa na zdrowie naszego mózgu. Nie wszystkie interakcje społeczne są równe. Mówienie „cześć” sąsiadowi nie jest zbyt pobudzające dla mózgu, jak zaproszenie go na kolację lub krótka wymiana zdań. Tylko w ten sposób ma szansę powstać nowa synapsa czyli nowe połączenie, i nowy nawyk.

Piotr Przybysz

Jestem wypadkową 18 lat doświadczenia w biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem coachingu, umożliwiającego budowanie płynnej współpracy i partnerskiej relacji, które wspierają osiąganie ambitnych celów biznesowych. Jestem absolwentem kulturoznawstwa, coachingu i doradztwa zawodowego, neurodydaktyki. Jako Coach ACC ICF pracuję według norm i standardów tej organizacji. Obecnie pracuję także w dziale Learning Development dla dużej, międzynarodowej organizacji.
Kluczowe są dla mnie takie wartości jak prostota, konsekwencja i autentyczność. Wierzę, że jest to fundament do budowania silnego partnerstwa i współpracy. W swojej pracy kieruję się prostotą w doborze narzędzi oraz stałą czujnością do bycia obiektem swojej własnej uwagi. Moje zainteresowanie kieruję w stronę ludzi, w poznanie ich motywacji, wewnętrznych przekonań i wszystkich wartości, które sprawiają, że zachowują się w określony sposób. Moja ścieżka doskonalenia jest wciąż otwarta. We własnym rozwoju staram się pamiętać, iż dotychczasowe doświadczenie stanowi mój największy zasób i jest kluczem do projektowania siebie w przyszłości. Interesuję się psychologią różnic indywidualnych i psychopatologią. Pasjonuję się podróżami, filozofią i kulturą popularną. Uważam, że nawet z kiczu da się zrobić arcydzieło. W mój profil wpisuje się stałe zaintrygowanie drugim człowiekiem, zwłaszcza tym z „liściem na głowie” z piosenki Elektrycznych Gitar. Znajdziesz go tutaj.

Arleta Zuzanna Tudrujek

Transformująca Obecność w Coachingu

„Jeśli powiesz życiu
jakie musi być
ograniczysz je.
Jeśli pozwolisz życiu pokazać
jakie chce być,
otworzy drzwi,
o których nie wiedziałeś,
że istnieją” Rutter-Rhymer

Teraz przyszedł czas na fundamentalną zmianę naszego podejścia do życia. Na poziomie świadomości masowej jesteśmy uwarunkowani, aby angażować się w życie przede wszystkim z poziomu głowy i tylko czasami angażować serce, by nieco „ociosać kanty”.
Teraz jest czas to odwrócić. Czas zacząć od serca aby zebrało informacje i dostrzegło szery kontekst, a następnie wprowadzić intelekt do zrobienia tego, co robi najlepiej – organizowania, ustalania strategii i podejmowania skutecznego działania, opartego na obrazie płynącym z serca.
Jeśli chcemy sprawnie poruszać się w dzisiejszym świecie, zamiast wpadać w jego pułapkę potrzebujemy narzędzi i umiejętności, aby móc uzyskać dostęp do potęgi serca i do transformacji świadomości, percepcji i zrozumienia. To wszystko oferuje Transformująca Obecność Alana Seale.

Arleta Zuzanna Tudrujek

Przedsiębiorca oraz coach ACC. Fascynuje mnie rozwój, poznawanie siebie i innych. Otwieram się na podążanie, puszczenie kontroli, działanie z poziomu serca, poszerzanie świadomości poprzez uważność i obecność. „Uważna na zewnątrz i obecna w środku”.
Bardzo bliskie mi są narzędzia Transformującej Obecności Alana Seale i to na nich obecnie opieram się w pracy z klientami. Przestrzeń obecności otwiera serce, ono natomiast pokazuje nam większy obraz i zrozumienie dzięki temu wyczuwamy kolejne kroki na swojej drodze. Znajdziesz ją tutaj.

Marek Krzyżanowski

Coaching narzędziem wspierającym turkusowy model organizacji

Turkus staje się barwą nowoczesnego biznesu, zmieniając tradycyjny porządek w innowacyjne zorganizowanie. Jest podejściem do budowania organizacji w duchu współodpowiedzialności, oparte na współpracy i wzajemnym zaufaniu. Droga do Turkusu nie jest łatwa – wymaga zmiany myślenia i nastawienia do wielu aspektów zarządzania i funkcjonowania w organizacji. Podczas spotkania przyjrzymy się temu jak coaching może być narzędziem wspierającym Turkusowy model organizacji.

Marek Krzyżanowski

Certyfikowany coach ICF na poziomie ACC. Absolwent zarządzania zasobami ludzkimi (UEP) oraz doradztwa zawodowego i coachingu kariery (CDV). Na co dzień pracuje w wyspecjalizowanej agencji zatrudnienia. Po godzinach aktywny członek Turkusowego Poznania. Prywatnie wielbiciel psów, Yerba Mate, architektury i urbanistyki, a także ciekawie opowiedzianych historii w dowolnej formie. Znajdziesz go tutaj.

Bożena Grabowska

Clean Language w rozmowie z metaforą

Zapraszam na spotkanie z metaforą. Będziemy eksperymentować z pytaniami Clean Language w rozmowie z metafora osobistą.
Pokażę sekwencje pytań Clean Language, zastosowania oraz na osobistym przypadku będziemy eksplorować własną metaforę.
Zabierzcie kredki i czyste kartki A4 na spotkanie.. będzie twórczo, obiecuję:)

Bożena Grabowska

Moje motto: „Bądź sobą, wszyscy inni już są zajęci.” – Oscar Wilde
Professional Certified Coach (PCC) ICF (od 2016)
Trener biznesu (2002), konsultant (2000), Coach ICC (2008), Pedagog medialny, Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu w Krakowie.(2002)
Ukończyła studia w zakresie Psychologii w zarządzaniu (2001). Posiada certyfikat International Coach Community (2008) Ukończyła szkolenia w zakresie pracy metodą Clean coaching- Facylitator i Superwizor Clean Coaching Proces (2010),Posiada uprawnienia mediatora sądowego. Prowadzi badania osobowości pod katem kariery (certyfikat nr. 0010 – IP 121 Career coach). (2011), Agile Profile (2015)

W coachingu indywidualnym i zespołów używa zarówno technik klasycznego coachingu jak i pracuje w metodologii Clean Coaching i Emergency knowledge (techniki angażujące myślenie przez analogie).
od 2018 prowadzi Szkołę Clean Coaching dla zaawansowanych coachów w oparciu o autorski program. Znajdziesz ją tutaj: https://bozenagrabowska.pl/

Joanna Gawrońska

Coaching akceptacji i zaangażowania w pigułce

Coaching akceptacji i zaangażowania w pigułce to webinar, na którym przyjrzymy się:
–> czym jest coaching akceptacji i zaangażowania ACC
–> czy to jest to samo co terapia ACT czy może wygląda to nieco inaczej
–> dowiemy się czym jest heksafleks
–> co ACC ma do GROW
–> jakie są podstawy filozoficzne ACC/ACT
–> jak powstało ACT i jak rozwija się dalej
–> jak działa trening portlandzki
–> dlaczego superwizja jest taka ważna i jak wygląda w ACC/ACC

Joanna Gawrońska

Pracuję jako terapeuta w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT oraz coach Acceptance and Commitment Coaching ACC. Mam akredytację ICF. Pracują również w charakterze wykładowcy na poznańskim Uniwersytecie SWPS. Jako trener prowadzę warsztaty zarówno z terapii ACT, jak i szkolenia dla biznesu. Organizuję warsztaty z rozwoju osobistego bazujące na terapii ACT, głownie z poczucia własnej wartości, samoakceptacji czy zmiany nawyku. Należę do zarządu stowarzyszenia Association for Contextual Behavioral Science Polska – ACBS Polska. A więcej możecie zobaczyć na joannagawronska.pl oraz na FB.

Marzena Wojciechowska

Coaching w edukacji. Czy to możliwe?

Podczas spotkania opowiem o możliwościach wykorzystania coachingu w pracy wychowawcy klasy oraz o możliwości wykorzystania elementów coachingu do pracy z uczniem. Pokażę jaką edukacyjną wartość dodaną mają dobrze postawione pytania i udowodnię, że szkoła może rozwijać kreatywność.

Marzena Wojciechowska

Czynny nauczyciel w szkole średniej z 15 letnim stażem, wykładowca akademicki, trenerka kompetencji społecznych i coach w edukacji i rozwoju. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla nauczycieli, trenerów i liderów zespołów. Skupia się na szukaniu zasobów. Wierzy, że zmiana przekonań zmienia rzeczywistość. Jest zwolenniczką nowoczesnych metod dydaktycznych. Znajdziesz ją tutaj.

Katarzyna Bruder

KU JĘZYKOWEJ DOSKONAŁOŚCI, CZYLI O TYM JAK COACHING NEUROJĘZYKOWY ROZWIJA JĘZYKOWĄ NIEZALEŻNOŚĆ

Zapraszam Cię do wspaniałego świata języków, ery neuronauk, psychologicznego bezpieczeństwa językowego, nauki przyjaznej mózgowi, zaangażowanego w 100% w doskonalenie umiejętności językowych. Opowiem czym Neurolanguage Coaching jest i czym nie jest, a także jakimi siedmioma zasadami kieruje się Coach NeuroJęzykowy w pracy z klientem.

Katarzyna Bruder

Jestem filologiem, trenerem języka angielskiego, coachem neurojęzykowym, wykładowcą języka angielskiego w SJO na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i od 10 lat właścicielem Centrum Języków Obcych Active Lingua w Mosinie pod Poznaniem. Język angielski poznawałam na studiach w Opolu, a umiejętności komunikacyjne szlifowałam pracując na statkach pasażerskich. Specjalizuję się w pracy z dorosłymi i młodzieżą, wspierając ich w rozwoju umiejętności językowych i pomagając pokonywać bariery językowe. Od zawsze pracowałam nad tym, żeby nauka
języka angielskiego każdemu kojarzyła się z inspiracją, ogromną motywacją i czymś realnym do osiągnięcia.
Tradycyjne podręczniki do nauki języka nie pozwalały mi osiągnąć takiego efektu o jakim marzyłam – czyli 100% koncentracji uwagi na umiejętnościach językowych słuchacza. Dlatego sama od wielu lat tworzę własne materiały do pracy z językiem. Tak właśnie powstał e-book „Pairwork”, którego podstawowym założeniem jest stworzyć idealne środowisko do rozwijania umiejętności mówienia. Fascynacja myśleniem wizualnym i facylitacją graficzną pozwala mi tworzyć atrakcyjne materiały dla moich klientów, słuchaczy i kursantów, dlatego też sama rozwijam się w tym kierunku ucząc się od specjalistów.
W 2000 roku po raz pierwszy stanęłam pod tablicą i zauroczyła mnie relacja z osobami, które uczą się języka. Magia, która się dzieje między nauczycielem a uczniem, trenerem a uczestnikiem, coachem a klientem, daje energię do ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy, bo bez solidnego zaplecza metodycznego nie ma mowy postępach. Od początku mojej pracy zawodowej czułam, że tradycyjne nauczanie jest nieskuteczne i do osiągania efektów potrzebne są inne metody. Dlatego moją uwagę przyciągnął Neurolanguage Coaching® – coaching nurojęzykowy. Zrozumienie jak uczy się mózg, jakie warunki muszą być spełnione, aby uczyć się skutecznie pozwalają w pełni dać wsparcie osobie uczącej się języka. w 2020 roku zakończyłam proces akredytacji i uzyskałam certyfikat Neurolanguage Coach®. Współpraca podczas spotkań językowych pozwala na przyjęcie innej perspektywy na nasze
umiejętności językowe. W atmosferze motywacji, wsparcia i znajomości procesu nauczania przyswajanie języka to czysta przyjemność.
W wolnym czasie uciekam do Włoch, uczę się języków obcych, podróżuję z przyjaciółmi, jeżdżę na rowerze i daję się rozśmieszać moim kotom, Frytce i Kotletowi. Można ją znaleźć tutaj.

Patronaci