Joanna Gawrońska

Cześć!

nazywam się
Joanna Gawrońska

Cieszę się, że jesteś! Znajdziesz tutaj informacje o tym jak wygląda terapia, coaching i procesy online u mnie. Trochę podstawowej wiedzy na temat terapii kontekstualnych, w tym terapii akceptacji i zaangażowania. To nurt, w którym pracuję terapeutycznie, ale też szkoleniowo. Więcej na ten temat znajdziesz w ofercie. 

Na blogu znajdziesz również artykuły na temat wartościowego życia, nawiązywania lepszych relacji ze sobą i światem, samoakceptacji czy odwagi. No i nie może zabraknąć recenzji książek. 

jaskiniowiec

Czym jest umysł w terapii ACT

Natomiast to jaką relację mamy z tym bólem może przysporzyć nam dodatkowego cierpienia. I tego dodatkowego cierpienia dostarcza nam umysł. Czym on jest? Jak to rozumieć? Czy on jest naszym przyjacielem czy wrogiem? Opowiedz na te pytania znajdziesz w tym artykule.

depresja nastolatków

Czy moje dziecko ma depresję?

Obserwując zachowanie nastolatków można zadać sobie pytanie czy rozwija się prawidłowo? Jak rozpoznać depresję? W tym artykule znajdziecie odpowiedzi na wile pytań. Przyjrzymy się dwóm historiom, rozwojowi nastolatków i oraz objawom depresji.

nie moge spać

Nie mogę spać. Sprawdzone sposoby na lepszy sen.

Po raz enty kładę się do łóżka spać i nic! Jutro do pracy na siódmą rano. Dochodzi godzina pierwsza. A ja oczy szeroko otwarte. W głowie mam natłok myśli. Znasz to?

usługi

terapia ikony

terapia ACT

Masz trudności w życiu? Stresujesz się, odczuwasz lęk albo przypuszczasz, że masz depresję? Napisz i dowiedz się jak mogę Ci pomóc.

coaching

coaching

Naucz się podchodzić do życia bardziej elastycznie i odważnie idź w zaplanowanym kierunku.

sesje online ikona

sesje online

Chcesz popracować wygodnie z domu? Zobacz jak się do tego przygotować.

warsztaty logo

warsztaty

Chciałbyś poznać siebie i potrenować nowe umiejętności w bezpiecznych warunkach? Zajrzyj tutaj.

Terapia akceptacji i zaangażowania ACT

heksafleks

Celem terapii akceptacji i zaangażowania jest zwiększenie elastyczności psychologicznej. Elastyczność jest to właśnie umiejętność bycia świadomym i otwartym na doświadczenia, wydarzająca się w chwili obecnej oraz wyboru działań zgodnie z naszymi wartościami. Składa się na nią sześć procesów: defuzja, akceptacja, kontakt z chwilą obecną, ja jako kontekst, wartości oraz zaangażowane działanie. Połączone tworzą heksafleks.

o mnie

Klikając więcej znajdziesz trochę informacji o mnie: co robię,  jak pracuję, trochę o mnie prywatnie. Poznaj mnie bliżej.

Joanna Gawrońska

polecają mnie

Asię poznałam w trakcie szkolenia na Collegium Da Vinci i nie sądziłam, że jeszcze się z nią spotkam! A tu los chciał, że miałam okazję uczestniczyć w kilku sesjach, które zdecydowanie pomogły mi popracować nad emocjami, zachowaniami i wartościami. Asia wysłuchuje dokładnie czego potrzebujesz, a potem kieruje Tobą tak, byś sam doszedł do rozwiązania danego problemu. Zadaje pomocne pytania i pozawala nie pogubić się w toku swoich przemyśleń 😉 Polecam!
Ewa Olbratowska
Joannę poznałem na kursie certyfikującym TA101 z Analizy Transakcyjnej. Jest osobą ambitną, kreatywną oraz mocno zaangażowaną w projekty, a przy tym tak zwyczajnie, po ludzku bardzo sympatyczną. Posiada wiedzę z zakresu terapii i coachingu i umiejętnie wykorzystuje ją w swoich działaniach. Joanna jest także "Aniołem na szczudłach", co jako projekt, idea bardzo mi się podoba, a dla Joanny jest myślę metaforą rozwoju. Perspektywa patrzenia na otaczający świat z wysokości pozwala dostrzec prawdy, które Joanna umiejętnie, z dużym wdziękiem przekazuje innym jako trener i coach.
Łukasz Dudziński

Kontakt

Joanna Gawrońska 
ul. Czartoria 1/9 Poznań
721 511 342
joanna@joannagawronska.pl